Tavoline + komoda per TV

Shitet nga: Seadi 06 Shk 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Tavolina eshte me 6 karrika dhe me xhamë kushton 130 euro.
Ndersa Komoda gjithashtu 130.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim