Tavoline per arkitekt/e

Shitet nga: Uran 07 Jan 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet tavolina e cila mund te shfrytezohet per vizatime si dhe per kompjuter nga arkitektet. Tavolina posedon vizoren e saj. Gjithashtu tavolines i bashkangjitet edhe karriga e cila eshte mjafte e pershtatshme.
Te dy mobiljet jane shume te ruajtura dhe shume pak te perdorura.
Cmimi per tavoline kushton 100 E, ndersa komplet kushtojne 140 E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim