Televizor Panasonic

Shitet nga: Burim 02 Sht 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes Televizorin Panasonic 57 incha, ne gjendje te rregullt dhe ka nje kualitet te shkelqyeshem te fotografisë. Ka ardhur nga Amerika kur e pata ble.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim