Tv komod

Shitet nga: Driton 31 Gsh 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komoda per tv esht ne gjendje te mir dhe te rujshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim