Vitrin per furrë

Shitet nga: Fitimi 27 Shk 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Vitrina per furr te bukes gjatesis esht 6metra si dhe rafte per buk po ashtu gjatesi 6 metra janē nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim