karrika per Playstation apo rahatuese

Shitet nga: euro model 20 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shiten karriket per Playstation te ketij modeli ne vlerë prej 110 eurove,ngjyrat e materialit mund te ja percaktoni sipas deshires suaj apo si te ju pershtaten ne lokalin tuaj.Kete lloj karrike mund ta perdorni edhe si rehatuese ne shtepite tuaja ,perfekte per njerezit e lodhur nga pune dhe per ata qe kan pasion leximin.porosiat mund ti beni ne nr 044-497-737 dhe 049884515 si dhe ne viber +37744497737 dhe +38649884515 apo ne e-mail : z.euromodel@hotmail.com ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim