komod per tv

Shitet nga: komod per tv 13 Dhj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komod per tv esht e mir e vjeter nuk o e pazarit vetem ni llak i duhet me ly dhe behet super kush o merakli nr 045 512 033 gjilan dheu i bardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim