komode per tv

Shitet nga: abdyl 18 Shk 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
eshte komode klasike dru i paster dhe eshte shume e rujtun. siq po shifet ne foto....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim