BALAJ - M

Shitet nga: ali 12 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm prodhimin e kervetav Per te rritur dhe femi 100% nga druri kurse. Jogat jan anti bakterial dhe prodhim italian me 2 vite garncion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim