DHOMË GJUMI, OFERTË SPECIALE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EDA MOBILERI 28 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhomë gjumi me material të mirë dhe dizajn me shije. Ofertë speciale nga 750 euro në 550euro.
Dhoma vjen me gjithë dyshek/ jog!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim