DHOMA GJUMI

Shitet nga: EDA MOBILERI 10 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma gjumi nga Mobileria jone Eda Mobileri.
Aty ku cilesia dhe dizajni te thote miresevini!
Çmimet per sezonin dimror jane shume te volitshem. Na kontaktoni ne rrugen qarkore afer Kolegjit Fama! Gjithashtu edhe ne Viber!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim