Dhom E Fjetjes

Shitet nga: Driton 06 Shk 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome e Fjetjes nga Croacia eshte komplet Dru Bungu dhe eshte e pa perdorur E re.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim