Dhom per femij per dy vajza komplet

Shitet nga: Gjilan 11 Pri 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen per dy vajza .Dhoma ka ngjyr roz
Ka : 2 shtrata 1 e 90 me 90 ka dy komodina te vogla afer shtratit
Ka dy tavolina te punes se bashku me karrika komodinat e vogla te montuara ne mur
Ka nje rregall me tri dyer gjithashtu se bashku me dhomen vijn edhe perdet dhe dy tepia
Dhoma eshte e perdorur nje vit arsyeja e shitjes edhe se tash kemi me shum femij kurse kemi vetem nje dhom per femij
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim