Dhoma gjumi per femij

Shitet nga: Idriz Nuredini 09 Pri 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy krevate për fëmij me dy ormona nje tavolin me rafte njo komod te vogel me dy fjoka,nje llamp elektrike dhe plus nje komod te vogel shtesë te cilat janë te gjitha te ruajtura dhe jan me ngjyre portokalli dhe te bardh per informata na kontaktoni ne numrin 045-531-989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim