Dhome Fjetjess

Shitet nga: uran 13 Krr 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

219 EUR   249 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet Dhoma e Gjumit e cila eshte shum pak e perdorur pra Shtrati si dhe Rregalli ( Komoda ) shtrati eshte me dy shtrirje pra lart dhe posht per dy persona shtrirja e poshtit mund te futet nen shtrat kur nuk perdoret jogit jan shum te pershtatshem per gjum jane thuajse te ri dhoma ka ngjyren e bojgjaket siq shihet ne foto me Mediapat te Llakiruar shum e pershtatshme per dhoma standarte te femijeve apo edhe te rriturve qmimi eshte shum i volitshem te interesuarit te kontaktojn ne tel ... si dhe ne Viberr


Tel : 045511692
Viber : +37745511692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim