Dhome e fjetjes

Shitet nga: Alban 16 Dhj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome komplet me jogi, ormon plus shtrat dhe fijokat anash si ne foto. Nuk me duhet per ate e shes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim