Dhome gjumi + nje dollap falas

Shitet nga: Fatmir 06 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi ne gjendje te rregullt dhe mire te mirembajtura me nje dollap per rrobe me 3 dyer rreshqitese dhe nje divan i cili mund te shtrihet dhe te sherbej per 2 persona po ashtu eshte ne gjendje te rregullt.
-çmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim