Dhome gjumi 650 euro

Shitet nga: Lavdrim Xhelili 01 Tet 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi me çmim shume te volitshëm, e kualitetit te lart, ejani dhe binduni!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim