Dhome gjumi

Shitet nga: EDA MOBILERI 22 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma gjumi te ndryshme me çmime shume reale dhe te volitshme aty ku ka kualitet dhe dizajn! Ejani dhe binduni.
Na kontaktoni ne viber,,, Gjendemi ne rrugen qarkore perball kolegjit Fama!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim