Djepa

Shitet nga: liridon 26 Krr 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shesim djepa me shumic dhe pakic djepa te drunit dijapanit panellit etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim