EDA MOBILERI- DHOME GJUMI NGA 900 EURO NE 850

Shitet nga: EDA MOBILERI 30 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojme te gjitha llojet e mobiljeve; kuzhina, dhoma fjetje, komoda, paradhoma, garnitura etj.
Me cmime shume te volitshme dhe dizajne te bukura e kualitet te lart.
Kjo dhome e gjumit eshte me cmim te volitshem dhe me dizajn e kualitet te lart, vjen me gjithe jog te simpos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim