FLORI DEKOR prodhojm kuzhina sipas planeve dhe d..

Shitet nga: flori 01 Dhj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
viber+37745573840 044260162 na kontaktoni ne keta nr salloni gjendet ne stanofc. Ndrim i mundeshum me kombi apo vetur
FACEBOOK: MOBILERIA FLORI DEKOR

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim