Kauq per dhom te ndejes

Shitet nga: Rexhep Zeqiri 13 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Jan ne gjende shum te mira dhe te ruajtura shum ,ni 3, nje 2 dhe 2 njesha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim