Komoda ne shitje

Shitet nga: Murat 12 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet komoda ne gjendje te rregullt dhe shume e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim