Kreveti

Shitet nga: Fehmi 21 Dhj 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet kreveti shume pak i perdorur ,pothuajse i ri dhe ne gjendje shume te mire dhe shume i pershtatshem . Per me shyme informata kontaktoni ne nr 045 557 930 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim