Kumode dhe marr porosia tjera

Shitet nga: Florim 14 Pri 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes Kumoden me nje qmim te volitshem kumoda eshte punuar sot por mun teb porositni edhe tjeter kumod ose kuzhin dhoma tfjetjes para dhoma etj..te interesuarit mun te lajmrohen nviber+37745611667 ose ne facebook Florim syla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim