Mobile salloni

Shitet nga: avni 12 Sht 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes mobile salloni te perdorura ,ulese 2sh dhe 3sh. mobilet jane prodhim zvicrran. Gjithashtu shes edhe tepihun dhe komodinen.
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim