Mobilje - inventar per dhome gjumi

Shitet nga: Doni 22 Shk 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet komoda (ormoni) per dhome gjumi me kualitet te larte .. Eshte ne gjendje te mire dhe gjen perdorim (shfrytezim) ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim