Mobilje Ormana kuzhina

Shitet nga: Ekrem 24 Nën 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm dimensione te ndryshme te mobiljeve, ormana, kuzhina, komoda, te ndryshme sipas porosis,
me kualitet te lart dhe cilesi te mire.
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim