Nje komodina

Shitet nga: Hajrush 06 Dhj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet nje komodine e cila mund te shfrytezohet per gjera te ndryshme, lidhur me vendosjen dhe ruajtjen e rrobave. Komodina eshte me tre dyer i nje madhesie mesatare dhe lartesie poashtu.

Komodinen e kam blere ne muajin mars 2015, mirepo e shes per shkak te nderrimit te inventarit.

Eshte shume i pershtatshem per shfrytezim.

Çmimi eshte 200 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim