Shes 3 krevet per femij

Shitet nga: Xx 02 Dhj 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 3 krevet per femij dy jan te drurit njo i hekurit shum te mir dhe te pershtatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim