Shes Mobiljet 1 vjet te perdorura

Shitet nga: Manni 26 Pri 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes Mobiljet te cilat jane te perdorura vetem 1 vjet,jane pothuajse te reja,dhe jane shum cilesore,te gjitha mobiljet shtrihen,behen shtreter per gjume.

Mobiljet shiten edhe veq e veq,si dhe te gjitha bashk.

Qmimi per te gjitha mobiljet 580euro.

vetem per dy shtreterit e pare 300euro.(me mundesi shtritje jane te dyte).

Qmimi i Diskutueshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim