Shes krevetin per femij

Shitet nga: Xx 05 Sht 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevetin e hekrit per femij shum i mir dhe i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim