Shes rregallin e drurit

Shitet nga: xx 29 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes rregallin e drunit shum i mir dhe i rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim