Shiten 2krevete per femij

Shitet nga: Shqipe Mehmeti 31 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 2 krevete gjumi per femij , + tavolina pune , jan shum te ruajtura dhe pak te perdorura per me shum informata na kontaktoni qmimi sipasa Marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim