Shitet dhoma e fjetjes

Shitet nga: 045296414 24 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   800 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet edhe dhoma e fjetjes, është shumë pak e përdorur pasi qe pronari jeton ne Zvicerr dhe ka kaluar shume pak kohë në Kosovë, është në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim