Shitet rrethi,komoda,tavolina,tepiat,rregalli,fr..

Shitet nga: Sevdai 05 Pri 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Rrethi asht shum i ruajtur, posedon dyshi -treshin qe shtrihen dhe jan shum te pershtatshem per fjetje, qoshi dhe nje fotele qmimi shum i volitshem 150 euro , po ashtu shite e tavolina e dites per 35 euro ,komoda 50 euro,tepiat dy dimensioni 2x3 per 100 euro,rregalli komplet 50 euro,frigorigeri dhe shporeti i rrymes per 100 euro te gjitha orendit shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim