Shitet rrethi komplet,komoda dhe nje gom kerri

Shitet nga: Sevdai 07 Qer 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
, rrethi komplet shtrihen te dy per fjetje shum pershtatshem 150 euro,,komoda 50 euro,regalli komplet 4 pjes 50 euro dhe nje gomê e vetures komplet goma asht 175,,70,,14 vetem 25 euro te interesuarit mun t na kontaktojn ne tel 045273846 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim