URGJENT shitet dhome gjumi !! + nje dollap falas

Shitet nga: Fatmiri 06 Dhj 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi nga druri i prodhuar nga SIMPO ne gjendje te rregullt dhe mire te mirembajtura me nje dollap per rrobe(dyer dhe pasqyre), shtrat francez me dy dollape te vogela, si dhe nje dollap me 4 fijoke dhe pasqyre.
-çmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim