Zbritje Dhoma Gjumi 550 euro, viber +37744152077

Shitet nga: Art - Design 01 Shk 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 152 077 ose 049 152 077 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email- arton49@hotmail.com VIBER +37744152077 Mund te na Shkruani edhe ne FACEBOOK Artan Shillova Vèrejtje se cila Dhom e ka qmimin ne Foto
TRANSPORTIN E BEJM EDHE PER NE ZVICER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim