dhom xhumi per femi

Shitet nga: nexhat 06 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
dhom xhumi per femi me dy shtreter dhe dy dollap me rafta dy jogi
044947752
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim