krevet për femijë

Shitet nga: enver 13 Pri 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shesim krevet per femije me forma auto dizajne dhe ngjyra
sipas deshires punojme edhe me porosi.
gjindemi ne gjilan me saktesisht ne kilometrin e 4-rt gjilan- ferizaj.
tel; 044479767 viber +37744479767.ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim