kreveti ne kat per fmi

Shitet nga: Stina 07 Pri 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi

Kreveti i femive pak i perdoru, dhe e shes me lire se gjysem qmimi=85 e.
+377-45-670-652 edhe ne viber

rr. tek tirana denti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim