shes tavolinen per computer

Shitet nga: xx 29 Nën 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes tavolinen per kompjuter shum e mir dhe e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim