shitet

Shitet nga: xxxx 11 Jan 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e fjtjes dhoma esht e ardhur nga zvicrra dhe esht shum e ruajten dhe e ka jogin qe gjasht muaj i bler jogi ka kushtu 13o euro mundi me thirr edhe ne viber +377 45 571 279
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim