Kuzhinë dhe tavolin

Shitet nga: Ibrahim 21 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhina 5,30 metra e gjat
Tavolina me 6 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim