Kuzhin dhe Komod per sallon

Shitet nga: Mevludi 04 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhinen e cila eshte komplet materjal prej bungut (brenda dhe jasht), eshte funksionale, ne gjendje te mire dhe e ruajtshme.

Ormonat jane ne gjendje te mire dhe funksionale, jane me materjale prej bungu, jane te ruajtshme dhe kane kapacitete te medha per shfrytezim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim