Kuzhina

Shitet nga: Arianit 23 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhina eshte ne gjendje te rregullt e gatshme per perdorim
Tavolinen e punes nuk e ka
Ka suduperin per larjen e enve dhe 2 dollap
Arsye pse e shes osht se e kam ble nje tjeter


Mund te na thirrni ne viber +38649168430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim