Kuzhina tavolina karrika

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ntp..MOLIKA 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
bejm prodhimin e kuzhinave tavolinave dhe karrikave gjindemi afer trtegut veturave 600 deri 700 metra ne drejtim te ferizajit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim