Kuzhinen .

Shitet nga: Safet 21 Pri 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhinen prej 1.80m eshte prodhim i Lesnes. Eshte perdorur me pak se 1 vite .Eshte ne gjendje shume te rregullt edhe shume kfalitative dhe me mekanizem te qendrueshem nuk ka asnje demtim.Cmimi i volitshem 280euro.Te interesuarit te paraqitet ne numrim tim 044673211 ose 045659123.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim